Angajăm manager de proiecte Sprijina.md

Suntem în căutare de o persoană activă și cu inițiativă care să ocupe poziția Manager de Proiecte pentru platformă de Crowdfunding Sprijina.md.

Job-ul este unul interesant și plin de provocări, de aceea vom fi bucuroși să avem alături un coleg(ă) care să fie dornic(ă) să învețe lucruri noi.

Inițial, manager-ul de proiect va avea următoarele responsabilități:

1. Stabilirea și dezvoltarea parteneriatelor în acord cu viziunea proiectului;
2. Asigurarea corespondenței pe toate canalele de comunicare;
3. Publicarea și monitorizarea pe site-ul proiectului a ofertelor din partea partenerilor.

Competențe:

1. Cunoștințe avansate în utilizarea programelor de operare PC, a aplicațiilor MS Office, precum și a platformei WordPress și Mailchimp;
2. Abilități excelente de comunicare și scriere în limba română (limba engleză și engleză constituie un avantaj);
3. Competențe de negociere;
4. Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului;
5. Experiența de muncă în domeniile precum marketing, management-ul proiectelor sau vânzări constituie un avantaj.

Detalii despre programul de lucru și salariu le vom discuta împreună în cadrul interviului.

Dacă vă regăsiți în cerințele expuse și sunteți interesați, sau puteți recomanda pe cineva, așteptăm CV-urile până la data de 31 august 2018 pe următorul email: [email protected]

  TOP